Obsługa Informatyczna

Wieloletnie doświadczenie w branży IT, zdobywane zarówno  w Polsce, jak i za granicą, fachowa wiedza oraz specjalistyczne umiejętności – to właśnie Vero IT. Jesteśmy grupą inżynierów, którzy rozwiążą każdy problem IT równie skutecznie jak wielkie korporacje tyle, że szybciej.

Tym, co wyróżnia Vero IT na tle innych firm oferujących outsourcing usług IT są nasze relacje z Klientem. Stawiamy na klarowną, pełną profesjonalizmu, ale jednocześnie zrozumiałą komunikację. Zdajemy sobie sprawę, że  Klient, zgłaszając się do nas, nie musi dysponować fachową wiedzą z zakresu IT. Dlatego rozwiązanie każdego problemu staramy się wyjaśnić w prosty sposób. Udowadniamy, że usługi IT nie muszą być skomplikowane..

Drugim wyróżnikiem naszych usług jest konkurencyjny czas działania. Wiemy, że we współczesnym świecie problemy z infrastrukturą IT powodują nie tylko przestój w pracy na pojedynczym stanowisku. Mogą mieć również negatywny wpływ na całe środowisko IT danej firmy, co może przyczynić się do poważnych strat. Wiemy, że szybkie działanie leży w interesie Twojej firmy. Z tego właśnie powodu stawiamy na błyskawiczny czas reakcji. Szczycimy się tym i wiemy, że jest to nasz  główny atut na rynku firm IT w Warszawie.

Jak działamy ?

Skutecznie i szybko. Korzystamy z najlepszych praktyk i rozwiązań stosowanych w wielkich korporacjach, ale w odróżnieniu od informatycznych konglomeratów, stawiamy na błyskawiczny czas reakcji.

Jest to możliwe dzięki 3 liniom realnego wsparcia, które sprawiają, że zgłoszony przez Ciebie problem jest od razu  kierowany do konkretnego specjalisty.

Nasz sposób działania opiera się na 5 prostych krokach:

  • Zgłoszenie problemu
  • Rejestracja problemu
  • Podjęcie działania przez inżyniera
  • Rozwiązanie problemu
  • Ocena Twojej satysfakcji z naszego działania

Na początku współpracy wykonujemy bezpłatny audyt infrastruktury IT u Klienta – sprawdzamy system i sieć, także pod kątem bezpieczeństwa. Następnie instalujemy system zdalnej pomocy i proaktywnego monitoringu. Dzięki temu przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, mamy pełną kontrolę nad systemem IT. Dzięki temu możemy dynamicznie reagować i uprzedzać występowanie ewentualnych problemów. Jeśli problemu nie da się powstrzymać  nasz proaktywny monitoring pozwala na szybkie, natychmiastowe działanie i zlikwidowanie zagrożenia najszybciej jak to tylko możliwe.

Nasze doświadczenia pokazują ,że większość problemów da się rozwiązać w sposób zdalny, jednak jeśli sytuacja jest poważna wysyłamy naszego specjalistę do Klienta.

Doświadczenia tysięcy zadowolonych klientów pokazują, że outsourcing usług IT w takiej formie jaką oferujemy w Vero IT, stanowi optymalne rozwiązanie.. Dzieje się tak dlatego, że oznacza on dla Klienta same korzyści.

Outsourcing usług IT, dokładnie w takiej formie jaką oferujemy w Vero IT, przekonał już do siebie tysiące zadowolonych klientów i firm. Wiele wskazuje na to, że przekona jeszcze większe ich grono. Firmy małe i duże decydują się na takie rozwiązanie z jednego prostego powodu – bo to same korzyści.

Idea outsourcingu została uznana przez prestiżowy ,,Harvard Business Review’’ za najlepszy pomysł w biznesowym świecie ostatnich 75 lat. Podobnie jest z outsourcingiem usług IT, który skutecznie służy firmom na całym świecie do budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Takie rozwiązanie ma szereg zalet, a jedną z najważniejszych są korzyści finansowe. Dzięki powierzeniu opieki, kontroli i rozwoju środowiska IT  ekspertom w tej dziedzinie, firma znacznie redukuje koszty prowadzenia swojej działalności. – Nie ulega wątpliwości, że outsourcing usług IT jest zdecydowanie bardziej opłacalny niż tworzenie własnego działu IT. Eliminuje konieczność tworzenia i utrzymywania dodatkowych stanowisk pracy, wynajmowania dodatkowej powierzchni biurowej i płacenia za nieefektywny czas pracy.

Co więcej, decydując się na zewnętrznych specjalistów –  prawdziwych ekspertów w dziedzinie IT, firma zyskujestały dostęp do cennej wiedzy i umiejętności, a także do najnowszych technologii Ponadto ma zagwarantowane bezpieczeństwo i stabilność działania.

Wszystkie te  elementy sprawiają, że coraz więcej firm – od wielkich koncernów, po mikrofirmy  – decyduje się na powierzenie usług IT zewnętrznym specjalistom IT, takim jak Vero IT.

Postaw na outsourcing IT!

Nasze doświadczenie w branży IT pozwala nam skutecznie i szybko uporać się z każdym problemem. Od wielu lat prowadzimy projekty wdrożeniowe, utrzymaniowe i rozwojowe. Dlatego śmiało możemy stwierdzić, że nie istnieją dla nas sprawy IT, których nie można rozwiązać. I to od razu, od ręki.

Nasze doświadczenie w branży IT pozwala nam skutecznie i szybko uporać się z każdym problemem. Od wielu lat prowadzimy projekty wdrożeniowe, utrzymaniowe i rozwojowe. Dlatego śmiało możemy stwierdzić, że nie istnieją dla nas sprawy IT, których nie można rozwiązać. I to od razu, od ręki.

Oferowany przez nas zestaw narzędzi proaktywnego monitoringu IT pozwala bezzwłocznie usunąć usterkę lub niedogodność i tym samym uniknąć poważnych problemów. Cały system IT Klienta jest aktualizowany na bieżąco. Oznacza to, że jest bezpieczny, wolny od błędów i gotowy do sprawnego działania.

Do tego nasze proaktywne wsparcie IT obejmuje audyt środowiska IT, konsultacje technologiczne, nielimitowane interwencje zdalne w przypadku pojawienia się jakiegokolwiek problemu, a także wizyty serwisowe u Klienta. Naszym atutem jest wiedza i doświadczenie, naszą przewagą nad konkurentami – błyskawiczny czas reakcji.

Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich firm, a także do przedstawicieli wolnych zawodów i osób prowadzących własną działalność. Pracujemy dla biur, firm zatrudniających pracowników mobilnych, agencji reklamowych, firm handlowo-usługowych, sklepów, instytucji publicznych, a także dla designerów i grafików, dziennikarzy, księgowych, prawników, urzędników i lekarzy. Grono zadowolonych Klientów ciągle się powiększa.