Postaw na outsourcing IT

Nasze doświadczenie w branży IT pozwala nam skutecznie i szybko uporać się z każdym problemem. Od wielu lat prowadzimy projekty wdrożeniowe, utrzymaniowe i rozwojowe. Dlatego śmiało możemy stwierdzić, że nie istnieją dla nas sprawy IT, których nie można rozwiązać. I to od razu, od ręki.

Oferowany przez nas zestaw narzędzi proaktywnego monitoringu IT pozwala bezzwłocznie usunąć usterkę lub niedogodność i tym samym uniknąć poważnych problemów. Cały system IT Klienta jest aktualizowany na bieżąco, a zatem bezpieczny, wolny od błędów i gotowy do sprawnego działania.

Do tego nasze proaktywne wsparcie IT obejmuje audyt środowiska IT, konsultacje technologiczne, nielimitowane interwencje zdalne w przypadku pojawienia się jakiegokolwiek problemu, a także wizyty serwisowe u Klienta, na miejscu. Naszym atutem jest wiedza i doświadczenie, naszą przewagą nad konkurentami – błyskawiczny czas reakcji.

Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich firm, a także do przedstawicieli wolnych zawodów i osób prowadzących własną działalność. Pracujemy dla biur, firm zatrudniających pracowników mobilnych, agencji reklamowych, firm handlowo-usługowych, sklepów, instytucji publicznych, a także dla designerów i grafików, dziennikarzy, księgowych, prawników, urzędników i lekarzy. Grono naszych zadowolonych Klientów ciągle się powiększa.